_TOP_LOGO_TITLE

Trzy filary, na których opiera się misja naszej firmy

Wysokiej jakości, zdrowe wyroby, tworzone na bazie świeżych, naturalnych składników.

Wykorzystujemy możliwie jak najmniej przetworzone surowce, samodzielnie przygotowując nie tylko ciasta, ale również m.in. farsze, kremy, nadzienia oraz konfitury i powidła.

Miła obsługa i profesjonalne doradztwo

Każdy miłośnik pieczywa i słodkich wypieków lubi coś innego. Posiadamy bardzo bogatą ofertę produktów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W wyborze pomogą pracownicy naszych sklepów firmowych, którzy będą Waszymi przewodnikami i doradcami. Chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą wybrać najbardziej odpowiednie produkty.

Komfortowe i nowocześnie wyposażone sklepy

Dobre samopoczucie klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego dbamy, aby nasze sklepy zachęcały do odwiedzin.. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dobrze wyeksponowane i odpowiednio ułożone. Co bardzo ważne, w każdym sklepie na bieżąco wypiekane są wyroby ze świeżego, niemrożonego ciasta.

Do zobaczenia w jednym z naszych sklepów firmowych.

Sprawdź, do którego sklepu masz najbliżej

231A1947-scaled

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. 
Nie zapominamy jednak o naszych korzeniach i długiej historii.

Historia

Nasza firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1959 roku, jednak swoje początki miała znacznie wcześniej bo już w 1936 r.

Nasza firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1959 roku, ale swoje początki miała znacznie wcześniej, bo już w okresie międzywojennym.

Wszystko zaczęło się od Ignacego Gierzkowskiego, dziadka obecnego właściciela firmy, Grzegorza Skalskiego. Już w 1936 r. z żoną Marianną prowadził on piekarnię w Kunowie. Od 1945 r. Gierzkowskcy próbowali otworzyć zakład w Ostrowcu, ale długo nie mogli dostać zgody ówczesnych władz.

Udało się to dopiero w 1959 r i wspólnie prowadzili piekarnię do 1970 r. Wtedy przekazali ją w ręce córki Ireny i jej męża, Alfreda Skalskiego.

Od 2008 r. firmę prowadzi ich syn, Grzegorz Skalski wraz z żoną Dominiką, którzy są już trzecim pokoleniem właścicieli.”